Wtorek 11 Grudzień 15:14:24

Aktualności:

UWAGA! Przy rejestracji obowiązują loginy imienne, złożone z imienia i nazwiska. Zgłoszenia z loginami w formie nicków będą odrzucane.

Fahrzeugausweis CH

Zaczęty przez Jan Kustrzeba, Poniedziałek 9 Kwiecień 12:44:58

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Do dołu

Jan Kustrzeba

Przepraszam, że znów z tym samym proszę o wsparcie. W tymże ( kolejnym ) szwajcarskim dowodzie rejestracyjnym pod punktem 14, czyli Verfügungen, zapisano: Sachentransportanhänger darf nur verwendet werden, wenn ABV- Versorgung sichergestellt ist.  Przyczepę do transportu rzeczy wolno używać tylko przy zabezpieczeniu działania systemu ABS. Czy aby mam rację? Dzięki z góry za wsparcie!

Jarosław Kucharczyk

Ze Szwajcarii idą do nas pojazdy wytrzymałe, bo tam przecież same góry.
tłumacz przysięgły języka niemieckiego
http://www.tlumacz-strzelce.pl
e-mail: [email protected]
tel. 601 84 82 25

Szymon Siek

raczej bym powiedzial "używać tylko przy zapewnieniu działania systemu ABS (w tej rzeczonej przyczepie)", układ antypoślizgowy zwany jest w niemieckim kodeksie wlasnie ABV. Byc moze ABS jest nazwa wlasna lub potoczna. W ABS moze byc wyposazona rowniez przyczepa, nie tylko samochod osobowy lub ciezarowy, ale wtedy musi byc jakos zasilana, czyli z tego samochodu na przyklad.
tłumacz przysięgły języka niemieckiego
ul. Włodarzewska 87a/36, 02-393 Warszawa
www.siek.com.pl, [email protected]
tel. 887 513311

Jan Kustrzeba

Bardzo jestem wdzięczny za cenne rady i poświęcony mi czas. Zawsze z tych rad korzystam. Pozdrawiam z Wielunia. U mnie teraz ponad 16 stopni.  

Danuta Zatorska

No ja jeszcze prościej. Chodzi o to, żeby przyczepa po prostu posiadała ABS.
Danuta Zatorska
Tłumacz przysięgły języka niemieckiego w Krakowie
+48 603 664 635
[email protected]

Jan Kustrzeba

Jeszcze raz wszystkim dziękuję i pozdrawiam.

Do góry